Szlachetna paczka spakowana

Szlachetna paczka spakowana

W tym roku pomagamy Pani Janinie, która jest bardzo miłą, ale samotną osobą. Mamy nadzieję udało nam się spełnić większość Jej marzeń.

Integracja&Motywacja

Integracja&Motywacja

Późną jesienią spędziliśmy dwa dni w hotelu Nosselia w Nasielsku. Był czas na omawianie planów na 2022 rok oraz bardzo wciągającą grę motywacyjną! Bardzo dziękujemy organizatorom. Było naprawdę super!

Dzień Księgowego 2021

Dzień Księgowego 2021

Z tej okazji wszystkim Księgowym składamy najlepsze życzenia wielu sukcesów! W naszym biurze to idealna okazja do wspólnego drugiego śniadania, w towarzystwie kolegów z biura.

Santa Claus is coming 2 CDB

Santa Claus is coming 2 CDB

Już nie możemy doczekać się prezentów! Z powodu pandemii nasze coroczne Christmas Party nie odbędzie się, ale upominki od Zarządu, przygotowane przez naszą wspaniałą Office Manager to prawdziwa przyjemność!

Centrum Doradztwa Biznesowego (CDB) istnieje już ponad 15 lat. W firmie jest zatrudnionych kilkadziesiąt osób. Pracujemy w kilkuosobowych zespołach, nad którymi sprawuje nadzór merytoryczny i zarządza nimi doświadczony menedżer. Obsługujemy Klientów z różnych branż i sektorów gospodarki. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania IT, aby usprawnić procesy i zwiększyć efektywność działania. Pracownikom daje to możliwość pracy w nowoczesnym środowisku oraz zdobycia wiedzy obejmującej szerokie spektrum zagadnień księgowych czy kadrowo-płacowych. Wspieramy rozwój młodych osób, wchodzących dopiero na rynek pracy. Oferujemy im możliwość rozwoju zawodowego – specjalistycznych szkoleń, pracy z doświadczonymi fachowcami i awansu. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć jak najmilszą atmosferę pracy oraz być firmą, w której pracuje się z przyjemnością.

Pytania i więcej informacji w sprawie pracy w Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.: prosimy o kontakt: e-mail: praca@cdb.pl lub tel.: 22 460 85 50